Nowa seria Defender od JRC
Nowa seria Defender od JRC

Przetłumacz:

Od teraz karpiowanie wcale nie musi być drogim hobby! W tym roku firma JRC wychodzi naprzeciw karpiarzom, tworząc wysokiej jakości serię Defender w niskiej cenie.

Średnia ocen:

Produkty JRC od lat słyną ze swej wytrzymałości i użyteczności. Seria Defender to pełen asortyment sprzętu karpiowego - od najdrobniejszych bagaży, pokrowców, torb, wędzisk, podbieraków, aż do mat karpiowych, łóżek, foteli i namiotów. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się bagaże Defender. Od tej chwili wasz sprzęt i akcesoria będziecie mogli przewozić w niezwykle prostych, ale solidnych torbach.

Odporne na zużycie i wodoodporne bagaże są istotną częścią naszego karpiowego ekwipunku. Czas skończyć z bałaganem w naszych akcesoriach. Duża torba Defender Large Caryall (cena ok. 170,00 zł) posiada komorę główną, w którą spakujecie piórniki, worki karpiowe, wagę oraz mniejsze pokrowce na akcesoria. Torba ta posiada dodatkowo 3 duże kieszenie zapinane na trwałe i solidne zamki. Niezwykle istotna w torbach z serii Defender jest wodoodporna, wzmacniania podstawa, dzięki której wasze akcesoria będą chronione przed wilgocią.

Ciemnozielony kolor bagaży idealnie oddaje charakter karpiowania. Mocny poliester 500D chroni wasz pokarm w torbie Defender Session Cooler Food Bag (cena ok. 300,00 zł). Dodatkowo duża termiczna komora izoluje przed ciepłem. Komplet sztućców znajduje się w dużej kieszeni i jest zawsze do waszej dyspozycji. Prawdziwym karpiowym maniakom seria Defender oferuje pokrowiec na aparat fotograficzny, butlę gazową czy torbę w zestawie z wiadrami.

Prosta konstrukcja nowych namiotów Defender sprawia, że będziecie mogli je rozłożyć w łatwy i szybki sposób. Namioty posiadają tylko dwa pięcioelementowe aluminiowe pałąki, co przekłada się na mniejsze rozmiary transportowe. Praktyczna konstrukcja w maksymalny sposób zwiększa powierzchnię użytkową namiotu. Namiot Defender Bivvy 2 Man, powlekany PU poliester 5,000 HH 210D, bez problemu uchroni wasze wnętrze przez wilgocią, a jego cena to niespełna 840,00 zł. Do każdego namiotu można dodatkowo dokupić narzutę w cenie ok. 340,00 zł, która zwiększy izolację przed szybką utratą ciepła. Krótkie i szybkie zasiadki nie wymagają topornych i trudnych w rozbiciu namiotów. Lekkie namioty z serii Defender znakomicie sprawdzą się na letnie pory roku.

Karpiowanie to również długie wieczorne spotkania z przyjaciółmi. Często trudno pomieścić się z większą ekipą w jednym namiocie. JRC oferuje ciekawe rozwiązanie. Kuchnia karpiowa Defender Social Shelter, w której będziecie mogli przechowywać i przygotowywać posiłki. Stabilna prostokątna konstrukcja, wzmocniona dodatkowo uciągniętymi linkami, umożliwi wam schronienie przed trudnymi warunkami atmosferycznymi. Duże siatkowane okna w ciepłe dni osłonią was przed chmarą komarów, a otwierając duże drzwi po obu stronach zrobicie przyjemny przewiew podczas upałów. Namiot Defender Social Shelter możecie również użyć jako przechowalnię przynęt i sprzętu. Odpinając podłogę możecie zrobić codzienną toaletę. Materiał na poszycie, jakiego użyto, to Nylon Oxford 5,000HH 210D powlekany poliuretanem. Wielofunkcyjny namiot oparty został na metalowej ramie ze wzmocnionymi narożnikami. Namiot mocujemy do podłoża za pomocą solidnych kołków w kształcie litery T, a jego cena to tylko 900,00 zł.

Seria Defender od JRC to prawdziwy przełom dla karpiarzy. Stosunek jakości do ceny jest zaskakująco korzystny. Każdy powinien znaleźć w szerokiej gamie produktów coś dla siebie. Po co przepłacać, wystarczy Defender!

Skomentuj