O nas

Całkowicie bezpłatna

Każdy użytkownik ma bezpośredni, nielimitowany i bezpłatny dostęp do aplikacji. Jakość premium dla wszystkich za darmo. Użytkownicy korzystają ze wszystkich zasobów aplikacji bez ograniczeń na smartfonach, tabletach i komputerach.
7 lat na rynku

7-ka to szczęśliwa liczba. Niezaprzeczalnie jest także w tym przypadku. Dokładnie tyle lat na rynku znana jest marka Świat Karpia. XXI wiek przyniósł nam swoje wymagania i tytuł ten dziś jest świetnie rozpoznawalny w cyfrowym świecie.
Jedyna taka aplikacja

Za sukcesem aplikacji stoją wspaniali ludzie z branży, lata doświadczeń redakcji i otwartość na nowe pomysły oraz technologie. Wszystko to sprawia, że aplikacja zdobyła w niedługim czasie, tak spore grono użytkowników.
Nowatorskie rozwiązania

Aplikacja „Wydawnictwo AS PRO MEDIA” w oparciu o nowe technologie przynosi wędkarzom praktyczną wiedzę, informacje o rynku, a także wspaniałe zdjęcia złowionych ryb. Doświadczenia minionych lat, wiedza wynikająca z wieloletniej współpracy z rynkiem przełożyły się na kolejny krok w rozwoju e-wydawnictwa. Aplikacja to dziś nowatorskie rozwiązanie, dla wędkarzy jakiego na krajowym rynku jeszcze nie było.

To także ukłon w stronę reklamodawców, którzy korzystają z ogromnych możliwości prezentacji produktów. Mogą wybierać w reklamie graficznej, plikach wideo, linkowaniu reklam do internetowych sklepów, ale również korzystać ze wszystkich rozwiązań, jakie niosą ze sobą media społecznościowe. Reklama w takiej postaci jest wielokrotnie bardziej skuteczna i tańsza niż w drukowanych czasopismach. I nigdy z sieci nie zniknie, gdyż materiały komercyjne nie są usuwane z aplikacji.

Wydawnictwo prowadzi również dwa portale internetowe www.swiatkarpia.com i www.swiatsuma.com. Nasze atuty to największa wędkarska społeczność korzystająca na co dzień z naszych propozycji, dostępność do bezpłatnych treści praktycznie z każdego miejsca na świecie i innowacyjność.

Jest już Was 50 000!

Największa społeczność wędkarzy w Polsce czeka byś do niej dołączył. Jest nas już ponad 50 tysięcy. Wszystko jest za darmo, a zabierzesz nas ze sobą tam, gdzie chcesz. Piszą dla Ciebie najlepsi wędkarze w Polsce i zza granicy. Dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Jeśli lubisz w wolnych chwilach uzupełniać swoją wędkarską wiedzę, to nasza aplikacja jest dla Ciebie. Dodatkowo w każdym miesiącu redakcja przygotowuje kilka filmowych recenzji produktowych, które również znajdziesz w aplikacji. Możesz nas czytać na smartfonie, ale także w swoim komputerze – za pośrednictwem tej właśnie witryny. Dołącz do nas, z nami nie tracisz czasu. Pobierz aplikację na swój telefon!