Zaloguj

Aktualności

Kategoria:
Aktualności
Czekamy na Wasze zdjęcie!
2018-04-23

Po ciepłym weekendzie z pewnością u Was w telefonie sporo pięknych zdjęć z wiosennymi karpiami i nie tylko. Czemu nie pokazać ich użytkownikom aplikacji? Zachęcamy do publikowania zdjęć w Galerii Łowców poprzez aplikację. Co miesiąc wybierane zostaje zdjęcie, którego autor zostaje nagrodzony przez firmę Prologic i Okuma. W maju do wygrania jest kołyska karpiowa Prologic.

Aktualności
Przed nami bardzo ciepłe dni
2018-04-20

Przed nami bardzo ciepły weekend. W całym kraju temperatura będzie oscylowała w okolicy 20 st. C. To świetne warunki, by wybrać się nad wodę w poszukiwaniu wygłodniałych karpi. Pamiętajcie, by zdjęcia ze swoimi okazami wrzucać do Galerii Łowców, w ten sposób będziecie mieli możliwość wygrania atrakcyjnej nagrody od firmy Prologic.

 

Artykuł
Sumy z Wisły Mazowieckiej
2018-04-19

Zapraszamy do lektury artykułu pióra Mateusza Frankiewicza, w którym opisuje „królową polskich rzek” i jej mazowieckie odcinki. W swoim tekście Mateusz opisał swoje przygotowania do sumowej zasiadki oraz kilka wartych uwagi miejsc. Zachęcamy do zapoznania się z tym tekstem, ponieważ sezon sumowy już blisko.

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował dla Was Mateusz? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Suma 2/2018, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA. 

Artykuł
Rekordowa samotna wyprawa
2018-04-17

Jean - Christophe Conéjéro to francuski łowca sumów, który we wrześniu 2017 roku pokonał wąsacza na miarę rekordu świata. W najnowszym wydania Świata Suma przeczytacie jego relację z tej niesamowitej wyprawy.

Miała to być normalna wyprawa na ryby, Francuz nic nie przeczuwał, że 16 września 2017 roku zapamięta zapewne do końca życie. Wtedy właśnie ziści się jego sen o rekordowym sumie. Zapraszamy do lektury relacji z tej wyprawy.

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował dla Was Jean - Christophe Conejero? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Suma 2/2018, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA. 

Aktualności
Już jest nowy Świat Suma
2018-04-16

Miło nam zapowiedzieć drugi tegoroczny numer naszego e-magazynu Świat Suma. Zapraszamy do jego lektury, a naprawdę jest to czytać.

Na początek Waszą uwagę zwróci okładka, na której jest rekordzista świata Jean-Christophe Conéjéro, który opowie o „Rekordowej samotnej wyprawie”. Kolejne ciekawe teksty to „Podwodny spławik”, autorstwa Karola Lasoty oraz enigmatyczne „Kiedy, jak i po co” pióra Marcina Wieczorka. 

Powyższe teksty to część spośród tekstów „sumowych”.

Jednak nie zabraknie też materiałów poświęconych innym drapieżnym gatunkom. W związku ze zbliżającym się majem i początkiem sezonu szczupakowego Kamil Zaczkiewicz podzieli się z Wami przemyśleniami na temat „Sezonu na zębate”, a Karolina Błaszkiewicz zabierze Was do Azji, a konkretnie na Malediwy. Zapraszamy do lektury naszego e- czasopisma, komentowania materiałów oraz publikacji zdjęć w galerii łowców. 

Zapraszamy do modułu Świat Suma - tam znajduje się nowe wydanie 2/2018.

Film
Cat Territory - niezawodny sprzęt sumowy
2018-04-16

Zobaczcie film o nowościach marki Cat Territory - Mikado, zrealizowany nad piękną Soliną. Solina kryje w sobie wiele rekordowych okazów sumów, które Karol Lasota próbuje złowić.

Film znajdziecie w module FILMY - w aplikacji mobilnej.

Artykuł
Krótka sesja na komercji
2018-04-12

Co powinniśmy zrobić, aby nasza sesja feederowa pomimo małej ilości czasu jaki możemy tego dnia na nią poświęcić była jak najbardziej efektywna? Przeczytajcie tekst Marcina Cichosza w Świat Karpia 2/2018.

Aktualności
Świat Suma 2/2018 - 15 kwietnia
2018-04-11

W najbliższą niedzielę 15 kwietnia będzie miała miejsce premiera nowego wydania e-czasopisma Świat Suma 2/2018. Zapraszamy wszystkich łowców wąsaczy oraz spinningistów do lektury. Niedzielne popołudnie zarezerwujcie sobie dla Świata Suma! Okładkę tego wydania zdobi Francuz Jean-christophe Conéjéro, łowca rekordu świata. Jego artykuł również przeczytacie w najnowszym wydaniu.

Artykuł
Jak łowić te duże? cz.2
2018-04-10

Dzisiaj czas na kolejną cześć poradnika, który przygotował Mariusz Niedźwiecki. „Jak łowić te duże?” Na pewno nieszablonowo, a co to znaczy dowiecie się z artykułu Mariusza. 

Przy dużej presji wędkarskiej i jednoczesnym braku czasu na długotrwałe zasiadki musimy próbować wszelakich sztuczek i przynęt, aby przechytrzyć karpie. O takich właśnie trikach opowiada Mariusz.
Jesteście ciekawi całego artykułu, Mariusza? Zapraszamy do najnowszego numeru e- magazynu Świat Karpia 2/2018, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.

Film
Torby Anaconda Tank Bags
2018-04-09

Podczas zasiadek częstym problemem okazuje się brak miejsca w namiocie. Czasami musimy część naszych bagaży pozostawić poza nim, co jednak jest problemowe np. w czasie deszczu. Anaconda przygotowała całą serię toreb wykonanych z PCV. 

Tank Bags to szeroka oferta toreb o różnorakim zastosowaniu. Znajdziecie tutaj zarówno wiadro do nabierania wody, torbę na dipy czy po prostu bagaże transportowe. Dla przykładu torba na dipy wykonana z tego typu materiały nie wsiąka cieczy, więc nie ma strachu, że coś może rozlać się w samochodzie czy zniszczyć torbę. 

Zobaczcie film o tym produkcie w zakładce FILMY WĘDKARSKIE.

Artykuł
Zapomniane jeziorka - Świat Karpia 2/2018
2018-04-07

Małe niepozorne wody, ukryte gdzieś w lasach lub polach, zapomniane przez człowieka pod względem zarybieniowym i gospodarczym, kiedyś kwitły życiem teraz żyją swoim cyklem bez ingerencji człowieka. Odwiedzane rzadko bez przekonania, że są tam duże ryby. One zdołały przetrwać i urosnąć, by cieszyć oko karpiarza który pozwoli dalej im żyć. 

Przeczytajcie artykuł Przemka Wamberskiego dotyczący karpiowania w zapomnianych, przez nikogo nie odwiedzanych leśnych jeziorkach - znajdziecie go w wydaniu Świat Karpia 2/2018.

Aktualności
Przed nami ciepły weekend
2018-04-06

Przed nami jeden z pierwszych ciepłych weekendów. Temperatura w całym kraju będzie się wahać od 12 stopni C. na Pomorzu, do 23 stopni w centrum kraju i Małopolsce. Ciśnienie nieznacznie będzie się wahać i wyniesienie w sobotę 1023 hPa, natomiast w niedzielę 1015 hPa. Dokuczliwy będzie wzmagający się wiatr w porywach do 50 km/h. Tym wszystkich, którzy planują pierwsze zasiadki, życzymy sukcesów!

Film
Wędzisko rzutowe Husaria
2018-04-05

Husaria, to nowe wędzisko firmy NG POLSKA, które swoją premierę miało na targach Rybomania w Poznaniu. Mieliśmy okazję zapoznać się bliżej z tym produktem. Naszą recenzję możecie zobaczyć na filmie, który znajdziecie w module FILMY WĘDKARSKIE. Zapraszamy!

Aktualności
Łowcą marca został Marcin Buszek
2018-04-04

W marcu łowcą miesiąca został Marcin Buszek, który uzyskał 16 komentarzy pod swoim zdjęciem! Gratulujemy łowcy! Wszystkie zdjęcia Marcina możecie zobaczyć w aplikacji "Wydawnictwo AS PRO MEDIA". Zachęcamy jednocześnie do wzięcia udziału w konkursie na łowcę miesiąca Kwietnia - tym razem do wygrania jest kołyska Prologic Hammok.

Marcin Buszek wygrywa zestaw kołowrotków Okuma Axeon Baitfeeder 565.

Aktualności
Nabór zdjęć na łowcę kwietnia!
2018-04-04

W kwietniu, nagrodzona zostanie jedna osoba, która opublikuje w aplikacji zdjęcia z karpiami i amurami złowionymi w 2018 roku. W konkursie biorą udział karpie i amury powyżej 7 kg - redakcja w przypadku podejrzenia nadużycia ma prawo oszacować na podstawie zdjęcia, wagę złowionej ryby. Zwycięzcę wyłoni redakcja wraz ze sponsorem konkursu, będzie się liczyć najładniejsze zdjęcie.

Gdzie dodawać zdjęcia?
Zdjęcia należy dodawać do galerii łowców poprzez aplikację mobilną "Wydawnictwo AS PRO MEDIA" dostępną na Android oraz iOS lub poprzez czytnik internetowy - www.wydawnictwoaspromedia.com

Nagrodą dla łowcy miesiąca w kwietniu jest kołyska renomowanej firmy Prologic Hammok, ufundowana przez firmę PROLOGIC - sponsora konkursu. Termin publikacji zdjęć na łowcę miesiąca kwietnia mija 30 kwietnia o godzinie 23:59. Zwycięzca zostanie wyłoniony 5 maja

USTAWIENIA

Regulamin i polityka prywatności FAQ Dziennik zmian
Wersja 1.0
Korzystanie z aplikacji oznacza akceptację regulaminu. Jeśli jeszcze się z nim nie zapoznałeś, przejdź do zakładki Regulamin i polityka prywatności.
Wydawnictwo AS PRO MEDIA zastrzega sobie prawo do odmowy publikacji reklam i nie odpowiada za ich treść. Żaden materiał z czasopisma nie może być użyty i reprodukowany bez zgody wydawcy. Redakcja zastrzega sobie prawo do skrótów i redagowania zamawianych artykułów.
Świat Karpia, Świat Suma
AS PRO MEDIA
Czytaj czasopismo za darmo!
POBIERZ