Zaloguj

Aktualności

Kategoria:
Artykuł
Motywacja do działania - Przemysław Pająk
2018-06-08

Wiosenne wyjazdy nad wodę to długo wyczekiwany moment. Liczymy na to, że uda nam się złowić piękne, duże ryby, ale najważniejsze jest być nad wodą i oddawać się swojej pasji. A co jeśli nie uda nam się mimo wielu starań nic złowić? Jak traktujemy niepowodzenia?

Jesteście ciekawi całego artykułu, Przemka Pająka? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 3/2018, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.

Film
ANACONDA MGX-7 - Zestaw sygnalizatorów
2018-06-07

Czemu nam się to tak spodobało? Z prostego powodu – zestaw sygnalizatorów wraz z centralką sprzedawany jest łącznie z czujnikiem ruchu a także lampką, którą możemy użyć jako wieczorne lub nocne światło w namiocie. Ale jak się domyślacie inteligencja tego rozwiązania tkwi w szczegółach. Zobaczcie prezentację filmową przygotowaną przez naszą redakcję w zakładce FILMY WĘDKARSKIE.

Film
Wędziska Prologic C.O.M. Rade
2018-06-04

Seria COM RADE posiada mocne blanki o parabolicznej akcji. Jak deklaruje producent – wędkarz ma mieć pełną kontrolę w czasie walki z rybą. Kij ten ma ułatwić hol i uniemożliwić spięcie się ryby nawet na niewielkich odległościach.

Wędka wykonana została w technologii wysoko modułowego włókna węglowego 30T ze zwiększoną odpornością na zginanie i rozciąganie. Przelotki to wysokiej jakość marka SiC a mocowanie kołowrotka to znane już z innych wędzisk Prologica Fuji DPS Gold. Pierwsza początkowa przelotka ma 40 mm średnicy. Zobaczcie najnowszy film w zakładce FILMY WĘDKARSKIE.

Artykuł
Poligon Wędrzyński - Łukasz Doering
2018-06-02

Niemal w każdym regionie Polski są miejsca i łowiska owiane pewną tajemnicą i pełne mistycyzmu. Również na „dzikim zachodzie” naszego kraju, w województwie lubuskim, jest miejsce, w którym przyroda jest nienaruszona od lat. Woda ma pierwszą klasę czystości, a przejrzystość na większości jezior sięga ponad 5 metrów. Mowa tu o wodach Poligonu Wędrzyńskiego.

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował dla Was Łukasz? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Suma 2/2018, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.

Film
Torba na kulki - Anti Mouse 4Success
2018-06-01

Siatka nierdzewna Anty Mouse z kwasówki przeznaczona jest między innymi do suszenia kulek i zabezpieczenia ich przed gryzoniami. Jednocześnie pozwala oddychać i właściwie odparować naszym kulkom. Jednorazowo pomieści ona około 5 kg kulek. Warto zwrócić uwagę również na fakt, że stal kwasowa nie wchłania zapachu co oznacza, że możemy w niej suszyć różne smaki i zapachy bez obaw o przenikanie woni. Zobaczcie prezentację filmową w zakładce FILMY.

Artykuł
Wywiad z Salvatore Perrone
2018-05-31

Zapraszamy do lektury wywiadu, który udzielił nam włoski karpiarz i filmowiec Salvatore Perrone. Jakub Dłubak w rozmowie z naszym gościem poruszył m.in. temat filmowania podczas zasiadek oraz jak wygląda karpiowanie w Słowenii.  

Salvatore Perrone to ciekawa osoba, już jako młody chłopak relizował teledyski dla wielu zespołów, po czym związał się w branżą wędkarską. Kilka lat temu porzucił pracę „na etacie” i ruszył nad wodę realizować się w swoich dwóch pasjach – wędkarskie i filmie.

Jesteście ciekawi całego wywiadu Kuby? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 3/2018, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.

Artykuł
Rio Hondo - Rafał Stasiak
2018-05-30

Niesamowita przygoda jaką przeżył Rafał Stasiak. Podczas ekspedycji do Ameryki Południowej miał okazję kilka razy wędkować. Z jakimi efektami?

Amazonka - na sam dźwięk tej nazwy wędkarska fantazja zaczyna szaleć. Rafał Stasiak wraz z polską ekspedycją brał udział w projekcie mającym na celu poznanie dotąd dziewiczych rejonów. Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował dla Was Rafał? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Suma 2/2018, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA. 

Artykuł
Hiszpania w słońcu i deszczu
2018-05-28

Zapraszamy na kolejną porcję informacji wprost z Hiszpanii. Nasz współpracownik Andy Macgregor przygotował dla Was kolejny pakiet informacji o tym co aktualnie słychać nad iberyjskimi wodami. 

Tytuł dość przewrotny, bo standardowo Hiszpania kojarzy nam się tylko ze słońce - a jednak. Zapraszamy do lektury relacji o bieżących połowach w kraju corridy.

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował Andy? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 3/2018, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA. 

Artykuł
Nauka jaziowania nie poszła w las
2018-05-27

Wiosna to szczególny czas. Pierwsze cieplejsze promienie słońca, noce bez przymrozków i - co najważniejsze - cała otaczająca nas natura budzi się ze snu zimowego. Zwierzyna wokół nas daje o sobie znać, wszelkiego rodzaju ptactwo, zaskrońce, żaby oraz bobry, które są stałymi mieszkańcami akwenów, a co najważniejsze ryby – jazie i klenie.

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował dla Was Kornel? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Suma 2/2018, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.

Artykuł
Sumowe trio - Piotr Boufał
2018-05-26

Zapraszamy do lektury artykułu Piotra Boufała, w którym porusza kilka istotnich tematów związanych z połowem wąsaczy m.in. przetrzymywanie ryb na „smyczy”.

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował dla Was Piotrek? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Suma 2/2018, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.

Film
Łodzie zanętowe Viking Boat
2018-05-25

Zapraszamy do zapoznania się z filmową prezentacją łódek zdalnie sterowanych Viking Boat Patrol. 

Łodzie Viking występują w trzech rozmiarach i kilku wersjach kolorystycznych. W ofercie firmy znajdziecie bordowe, czarne oraz niezmiennie modne – camo. W zależności od modelu i wyposażenia możecie nabyć łódkę, która będzie posiadać GPS, echosondę czy autopilot. Zachęcamy do zobaczenia filmu, z którego dowiecie się szczegółów na temat Viking Boat Patrol.

Film znajdziecie w module "FILMY WĘDKARSKIE"

Artykuł
Karpie na sztywno
2018-05-23

"Powalone drzewa przy brzegach to pewne miejsca przebywania karpi. Jak podejść zabunkrowane w krzakach ryby, kiedy skazani jesteśmy łowić wyłącznie z brzegu? Jest tylko jeden sposób – łowienie na sztywno."

Jesteście ciekawi całego artykułu, Szymona? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 3/2018, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.

Artykuł
Precz z rutyną
2018-05-22

"Precz z rutyną" -  to tytuł artykułu, który przygotował Dawid Starzyk. Tym razem nasz stały współpracownik postanawia rozprawić się z jednym z najczęstszych powodów porażek. Co należy zmienić, albo jak uczyć się na błędach? Zapraszamy do lektury. 

Jesteście ciekawi całego artykułu, Dawida? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 3/2018, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.   

Artykuł
Pokonać samego siebie
2018-05-21

Mariusz Niedźwiecki w artykule pod tytułem "Pokonać samego siebie" świetne opisuje obecne trendy w karpiarstwie - wędkarstwo internetowe. Zachęcamy do lektury tego artykułu, bo naprawdę warto przeczytać i przemyśleć sobie sprawę. 

Jesteście ciekawi całego artykułu, Mariusza? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 3/2018, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.   

Aktualności
Czekamy na Wasze zdjęcia!
2018-05-18

Zbliża się weekend, zapewne wielu z was spędzi go nad swoimi ulubionymi łowiskami. Podzielcie się z użytkownikami pięknymi zdjęciami złowionych ryb oraz informacjami na temat skutecznych przynęt. Zachęcamy do publikacji zdjęć poprzez moduł "Galeria łowców" w aplikacji. Pamiętajcie, że nadal trwa konkurs firmy Prologic - w maju do wygrania jest zestaw Logicook Survivor.

 

USTAWIENIA

Regulamin i polityka prywatności FAQ Dziennik zmian
Wersja 1.0
Korzystanie z aplikacji oznacza akceptację regulaminu. Jeśli jeszcze się z nim nie zapoznałeś, przejdź do zakładki Regulamin i polityka prywatności.
Wydawnictwo AS PRO MEDIA zastrzega sobie prawo do odmowy publikacji reklam i nie odpowiada za ich treść. Żaden materiał z czasopisma nie może być użyty i reprodukowany bez zgody wydawcy. Redakcja zastrzega sobie prawo do skrótów i redagowania zamawianych artykułów.
Świat Karpia, Świat Suma
AS PRO MEDIA
Czytaj czasopismo za darmo!
POBIERZ