Aktualności

Kategorie:Nie filtruj|Świat Karpia|Świat Suma&Spinningu
2018-04-03

Zapraszamy do lektury kolejnego tekstu Pawła Kokoszki, w którym to opisuje bardzo ważny aspekt naszego karpiowego hobby – jak nie zatracić pasji. 

Obecnie wielu karpiarzy należy do różnych teamów czy klub&oa...

2018-03-29

Zapraszamy do lektury kolejnej korespondencji z Hiszpanii w wykonaniu Andy Macgregora. Andy przygotował dla Was relację z ostatnich wydarzeń na Półwyspie Iberyjskim. 

W ostatnim czasie pomimo licznych starań hi...

2018-03-28

Rafał Stasiak: Celem projektu „Ekspedycja Amazońska 2017 - Rio Hondo” było rozpoznanie środowiska geograficznego i przyrodniczego miejsca, które stanowi jeszcze swoistą „białą plamę” na mapie świata. 

Za...

2018-03-27

Duże zbiorniki to wymagający przeciwnicy. Częste migracje ryb i wiatr, który odgrywa ogromne znaczenie. O takich właśnie wodach opowie Wam Łukasz Lechowski.  

Łukasz w swoim tekście opowie jak radzi sobie podczas zasiadek na du...

2018-03-26

Pozostały trzy tygodnie do premiery nowego wydania Świat Suma. W nim sporo artykułów dotyczących połowów sumów, szczupaków oraz innych ryb drapieżnych. Świat Suma ukazuje się w cyklu kwartalnym, ale prz...

2018-03-23

Na organizowane przez nas Letnie Spotkanie ze Światem Karpia na łowisku Gosławice, zwolniły się miejsca. Ważny komunikat dla zapisanych drużyn.

To 3 doby łowienia w znakomitej atmosferze. Zapewniamy ciepły poczęstunek każdego dnia, gadżety...

2018-03-22

W swoim artykule Szymon Stasierski podzielił się doświadczeniami zawiązanymi z wiosennymi miejscówkami. W jego opinii świetne są zatoczki, a dlaczego? Tego dowiecie się z tekstu. 

Małe, osłonięte od wiatru i co...

2018-03-20

Adam Skrzypek to świetny fachowiec w dziedzinie feederowej. Od kilku wydań naszego magazynu dzieli się z Wami swoimi doświadczeniami. Tym razem na warsztat wziął zimowe wędkowanie.  

Adam w swoim tekście opisuje jakiej zanęty stosował...

2018-03-19

Zapraszamy do zapoznania się z tekstem Przemka Pająka, w którym opisuje swoje doświadczenia i obserwacje względem „złotych kulek”. Sezon już blisko, w związku z tym jest to lektura obowiązkowa.

Zarówno w sieci jak...