Zaloguj

Aktualności

Kategoria:
Artykuł
Szczupakowe zakończenie sezonu
2019-02-07

Szczupakom nie przeszkadzają niskie temperatury! Ale czy zamarzające przelotki są w stanie przeszkodzić? Paweł Kusy opowiada o jesiennym łowieniu szczupaków.

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował dla Was Paweł? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Suma 1/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.

Artykuł
Łowienie z Indianami
2019-02-06

Zapraszamy w podróż do Ameryki Południowej, gdzie Rafał Stasiak brał udział w ekspedycji nad rzekę Beni. Podczas wyprawy nie mógł odmówić sobie możliwości powędkowania w tamtejszych wodach.

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował dla Was Rafał? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Suma 1/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA. 

Artykuł
Miętus wieczorową porą
2019-02-05

Zapraszamy na spotkanie z rybą lekko zapomnianą, jednak nie przez wszystkich. Karolina Błaszczak postanowiła opisać swoje sposoby na przechytrzenie miętusów.

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotowała dla Was Karolina? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Suma 1/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.

Artykuł
Sumy z płycizny
2019-02-04

Często słysząc „sum”, mamy przed oczami rybę trzymającą się głębokich części łowiska. Piotr Boufał w swoim artykule rozprawia się z tym … no właśnie - mitem?

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował dla Was Piotrek? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Suma 1/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.

Artykuł
Aktywne Ebro
2019-02-02

Rzeka Ebro to od lat jedno z najlepszych łowisk sumowy. Ekipa Mikado w ubiegłym sezonie odbyła wyprawę na tę właśnie wodę. Marek Gackowski przygotował obszerną relację wzbogaconą świetnymi zdjęciami.

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował dla Was Marek? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Suma 1/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.

Artykuł
Najważniejszy jest klimat
2019-02-01

Centymetry, kilogramy czy rekordy. Co jest najważniejsze? Najważniejsza jest dobra zabawa lub jak określił to Wojciech Andrzejak „klimat”. Zachęcamy do lektury tego świetnego artykułu.

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował dla Was Wojtek? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Suma 1/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.

Artykuł
Szarpane pstrągi
2019-01-31

Zima to świetny okres do połowu pstrąga i o tej właśnie rybie w poniższym artykule opowiada Kamil Zaczkiewicz.

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował dla Was Kamil? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Suma 1/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.

Artykuł
Nawrócony na rzut
2019-01-28

Rzut czy wywózka to jeden z odwiecznych dylematów karpiarzy. Jakub Dłubak choć od lat miłośnik wywózki, postanowił pewnego dnia spróbować swoich sił w łowieniu z rzutu.

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował Kuba? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 1/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA. 

Artykuł
Jak żyć?
2019-01-26

Zima to okres, kiedy wielu z nas nie chce odstawić wędek do przysłowiowej szafy i nadal stara się o spotkanie z rybą życia. W jaki sposób Łukasz Lechowski wydłuża swój sezon? Zapraszamy do lektury. 

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował Łukasz? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 1/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA. 

Artykuł
Przynęty na zimną wodę
2019-01-25

Późna jesień, zima i w końcu wczesne wiosna mają pewien wspólny mianownik, a mianowicie niską temperaturę wody. O tym jak dobrać przynętę w tym okresie przeczytacie w artykule, który napisała Kasia Kozłowska. 

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotowała Kasia? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 1/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA. 

Artykuł
Jezioro niespełnionych marzeń
2019-01-24

Francuskie łowisko Cassien to jedna z ikon karpiowych wód w Europie. W minionym sezonie nad jej brzegami zjawił się Tomasz Mulka wraz z włoskim przyjacielem.

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował Tomek? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 1/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA. 

Artykuł
Karpiowa zima
2019-01-23

Często wraz z pierwszymi przymrozkami chowamy sprzęt do przysłowiowej szafy i czekamy do wiosny. Można jednak ten okres zimowej przerwy dobrze wykorzystać. Zapytacie jak? 

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował Mariusz? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 1/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA. 

Artykuł
Poszukiwanie karpi w wielkich zaporówkach
2019-01-20

Duże zbiorniki zaporowe to ciekawe i pełne tajemnic wody. W wielu z nich pływają prawdziwe okazy, jednak aby „dobrać się” do nich potrzebne jest dobre przygotowanie.

O tym właśnie przeczytacie w artykule, który przygotował Szymon Stasierski.

Jesteście ciekawi całego artykułu Szymona? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 1/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA. 

 

Artykuł
Jak przygotować się na samotne zasiadki?
2019-01-18

Samotne zasiadki mają swój klimat i pozwalają oddać się w pełni naszej pasji. Jednak aby taki wyjazd móc wspominać jedynie pozytywnie należy sęi odpowiednio do niego przygotować.

Jak? O tym przeczytacie w artykule, który przygotował Dawid Starzyk.

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował Dawid? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 1/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.

 

Aktualności
Świat Karpia 1/2019 - już jest dostępny!
2019-01-17

Zapraszamy do lektury nowego wydania e- magazynu Świat Karpia. Jest to pierwsza z 12 tegorocznych edycji.

W tym numerze przeczytacie artykuły następujących autorów:

  • Dawid Starzyk
  • Szymon Stasierski
  • Mariusz Niedźwiecki
  • Kasia Kozłowska
  • Tomasz Mulka
  • Łukasz Lechowski
  • Jakub Dłubak

Dodatkowo jak w każdym numerze zamieściliśmy redakcyjny „Przegląd rynku”.
Zima to czas przerwy w karpiowaniu, choć nie dla każdego. Łowiska z ciepłą wodą, takie jak zbiornik w Rybniku czy kanały konińskie. Dodatkowo od kilku lat coraz częściej nasi wędkarze wyjeżdżają do „ciepłych krajów” w poszukiwaniu ryby życia. Jeszcze raz zapraszamy do lektury wszystkich artykułów i przypominamy, że kolejny numer już za miesiąc.

USTAWIENIA

Regulamin i polityka prywatności FAQ Dziennik zmian
Wersja 1.0
Korzystanie z aplikacji oznacza akceptację regulaminu. Jeśli jeszcze się z nim nie zapoznałeś, przejdź do zakładki Regulamin i polityka prywatności.
Wydawnictwo AS PRO MEDIA zastrzega sobie prawo do odmowy publikacji reklam i nie odpowiada za ich treść. Żaden materiał z czasopisma nie może być użyty i reprodukowany bez zgody wydawcy. Redakcja zastrzega sobie prawo do skrótów i redagowania zamawianych artykułów.
Świat Karpia, Świat Suma
AS PRO MEDIA
Czytaj czasopismo za darmo!
POBIERZ