Zaloguj

Aktualności

Kategoria:
Artykuł
Karpiowy raj na Bałkanach
2019-03-14

Wyjazd na karpie do Bośni i Hercegowiny zaplanowaliśmy na listopad, licząc na piękną pogodę na południu Europy. Pelagicevo to woda rzutowa, oddalona zaledwie 18 km od granicy chorwackiej. W planowaniu podróży pomogło nam wiele internetowych stron o tematyce podróżniczej, ale i tak na miejscu przeżyliśmy szok kulturowy. 

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował Rafał? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 3/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.

Artykuł
Dobór odpowiedniej żyłki
2019-03-11

Żyłka, która łączy wędkarza z trofeum, jest jednym z najważniejszych elementów jego wyposażenia. Przynęta lub hak mogą być najlepsze na rynku, ale jeśli linka się zrywa, nie są zbyt przydatne.

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował Kevin? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 3/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.

Artykuł
Wiosenne dylematy
2019-03-09

Planowanie wiosennych zasiadek nie jest łatwe. Ja zawsze staram się być spontaniczny. Dlatego lubię mieć przygotowany cały sprzęt. Godzina „zero” może przyjść bardzo szybko. 

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował Marcin? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 3/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.

Aktualności
Świat Suma 2/2019 - już jest dostępny!
2019-03-08

Dostępne jest już nowe wydanie e-czasopisma Świat Suma 2/2019. W oczekiwaniu na rozpoczęcie nowego sezonu czas umilą Wam ciekawe artykuły i porady zamieszczone w aktualnym wydaniu. Na okładce znajduje się Michał Bryczkowski.

Piotr Boufał podzieli się z Wami zestawieniem najlepszych miejscówek na rzece, Wojtek Andrzejak opowie o zeszłorocznym rozpoczęciu sezonu na Padzie, a Kasia Kozłowska poda swój „przepis” na jesiotry.

W tym wydaniu pojawiają się nowe twarze – Mario Mariolino opowie o „Włoskim verticalu”, Wojtek Jabłonowski z artykułem „Pod prąd czy z prądem” oraz Piotr Bryling „Mój przyjaciel sum”. Ponadto nasz stały współpracownik – Kamil Zaczkiewicz podzieli się swoimi przemyśleniami na temat spiningowego przedwiośnia.

E-czasopismo możecie czytać bezpłatnie poprzez aplikację mobilną "Wydawnictwo AS PRO MEDIA" oraz przez czytnik internetowy www.wydawnictwoaspromedia.com

Aktualności
Świat Karpia 3/2019 - już jest dostępny!
2019-03-07

Czas szybko leci i choć dopiero co zapowiadaliśmy zmianę cyklu wydawniczego na miesięcznik to właśnie mamy przyjemność ogłaszać trzecie już tegoroczne wydanie, w którym ponownie znajdziecie teksty "starych" jak i nowych autorów.

Świat Karpia numer 27, a zarazem 3/2019 właśnie został opublikowany w naszej aplikacji. Kolejna dawka karpiowej wiedzy i przygód naszych autorów jest dostępna za darmo na stronie www.wydawnictwoaspromedia.com oraz w aplikacji AS PRO MEDIA. 

W aktualnym numerze znajdziecie 8 artykułów plus redakcyjny przegląd rynku.
Wśród autorów znaleźli się:

- Marcin Burek - Wiosenne dylematy
- Kevin Diederen - Dobór odpowiedniej żyłki
- Rafał Kika - Karpiowy raj w Bośni
- Mariusz Niedźwiecki - Czy kulka musi pachnieć cz. 1
- Krystian Grochowski - Łowisko Barduta
- Przemek Wamberski - Idzie wiosna!
- Tomasz Mulka - Lac De Saint Cassien cz. 2
- Jan Tyma - Feederowy Big Game

Zapraszamy do lektury!

Aktualności
Wygraj roczne zaopatrzenie Dream Baits
2019-03-04

To aż 30 kg kulek, pelletów, dipów, stickmixów, które zostaną wręczone przez właściciela belgijskiej marki Dream Baits – Mario Gijbels'a. Odwiedź stoisko numer 61 podczas zbliżających się targów Rybomania w Gliwicach.  

Od tego roku firma Carp Grains Dariusza Lesznara jest dystrybutorem w Polsce marki Dream Baits. Z tej okazji – premiery marki na polskim rynku – właściciel firmy Mario Gijbels oraz Dariusz Lesznar, przygotowali konkurs, w którym do wygrania będzie 30 kg – kulek, pelletów, dipów, stickmixów z nowej serii UMAMI.

Co więcej, nagroda zostanie wręczona osobiście przez właściciela – Mario Gijbels'a. Losowanie odbędzie się na żywo poprzez Facebook'a w niedzielę. W konkursie udział wezmą osoby, które zakupią na targach produkty o wartości nie mniejszej niż 100 zł!

Artykuł
Poszukiwanie karpi w wielkich zaporówkach - cz. 2
2019-02-28

Każdy zbiornik zaporowy rządzi się swoimi prawami. Czy da się więc znaleźć podobieństwa? Z tym tematem zmierzył się Szymon Stasierski, który uważa, że karpiowanie na tych zbiornikach to ciągłe poszukiwanie złotego środka i nieustanna wojna naszych doświadczeń z rzeczywistością.

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotowała Szymon? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 2/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.

Artykuł
Karpie kochają spokój i ciszę
2019-02-26

Zapraszamy do lektury artykułu, który przygotował Danny Fairbrass. Szef marki Korda, podzielił się z nami swoimi doświadczeniami w kwestii wędkowania w trudnych miejscach, gdzie karpie mają "spokój i ciszę". 

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotowała Danny? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 2/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.

Artykuł
Karpiowy rekonesans
2019-02-22

Wędkarstwo karpiowe to nie tylko samo łowienie karpi - to szereg wielu czynności, które wykonujemy, aby dopiero w końcowym rezultacie móc cieszyć się wspaniałym okazem na karpiowej macie. Jednym z nich jest karpiowy rekonesans, czyli... 

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował Przemek? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 2/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.

Artykuł
Odkrywamy Bled, czyli dwudziestka z rzutu
2019-02-20

Bled to ikona Słowenii. Jezioro w malowniczym alpejskim krajobrazie z kościółkiem na wyspie na jego środku. Kto by pomyślał, że w tym obrazku jak z bajki pływa 50 karpi powyżej 30 kilogramów!

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował Michał? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 2/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.

Artykuł
Karpiowe przedwiośnie
2019-02-18

Jak przetrwać zimę? Mariusz Niedźwiecki pokazuje, że luty to już ostatni dzwonek, by przygotować się do sezonu. Planowanie nowych zasiadek, nauka nowych węzłów, szukanie nowych miejscówek to tylko niektóre atuty karpiowego przedwiośnia.

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował Mariusz? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 2/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.

Artykuł
Kanaryjskie karpie
2019-02-15

Tej zimy Łukasz Lechowski wraz z żoną odwiedzili kolejną wyspę kanaryjską, by w niezwykle malowniczym krajobrazie łowić karpie. Wybrali zbiornik La Chira, który znajduje się na wysokości około 1600 metrów n.p.m.

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował Łukasz? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 2/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.

Artykuł
Czy karpie znają kulki proteinowe? – Kasia Kozłowska 

2019-02-13

Czy karpie boją się kulek? Wolą to co znane czy z ciekawości szukają nowości? Co tak naprawdę dzieje się pod wodą? Na te i inne pytania stara się odpowiedzieć w swoim artykule Kasia Kozłowska.

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotowała Kasia? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 2/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.

Artykuł
Jesienno-zimowy method feeder
2019-02-11

Zastanawialiście się czy można skutecznie łowić karpie na method feeder, gdy temperatura wody spada poniżej 5 stopni? Jan Tyma rozwieje wasze wątpliwości! Skrupulatnie jak w poradniku opisał najważniejsze zasady jesienno-zimowego łowienia. Artykuł nie tylko dla federowców!

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował Janek? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 2/2019, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.

Aktualności
Świat Karpia 2/2019 - już jest dostępny!
2019-02-09

Drugie w tym roku e-wydanie Świata Karpia już dostępne na Waszych smartfonach! Na okładce Łukasz Lechowski z karpiem złowionym na Wyspach Kanaryjskich w dzień św. Mikołaja :) Ponadto wspaniały artykuł, który napisał sam Danny Fairbrass! Będzie również coś dla fedeerowców oraz miłośników bałkańskich wód - tym razem Bled. Zima to dla karpiarzy również czas na naukę, przemyślenia, a także planowanie nowego sezonu. O tym jak to zrobić przeczytacie w artykułach Mariusza Niedźwieckiego i Przemka Pająka. Dla spragnionych przygody na ogromnych zaporówkach - druga część poradnika Szymona Stasierskiego.

W wydaniu 2/2019 znajdziecie 8 artykułów, a piszą dla Was:

  • Łukasz Lechowski
  • Danny Fairbrass
  • Michał Bloch
  • Kasia Kozłowska
  • Szymon Stasierski
  • Jan Tyma
  • Przemysław Pająk
  • Mariusz Niedźwiecki

Zapraszamy do lektury!

USTAWIENIA

Regulamin i polityka prywatności FAQ Dziennik zmian
Wersja 1.0
Korzystanie z aplikacji oznacza akceptację regulaminu. Jeśli jeszcze się z nim nie zapoznałeś, przejdź do zakładki Regulamin i polityka prywatności.
Wydawnictwo AS PRO MEDIA zastrzega sobie prawo do odmowy publikacji reklam i nie odpowiada za ich treść. Żaden materiał z czasopisma nie może być użyty i reprodukowany bez zgody wydawcy. Redakcja zastrzega sobie prawo do skrótów i redagowania zamawianych artykułów.
Świat Karpia, Świat Suma
AS PRO MEDIA
Czytaj czasopismo za darmo!
POBIERZ