Aktualności

Kategorie:Nie filtruj|Świat Karpia|Świat Suma&Spinningu
2018-09-15

„Austriacka lekcja precyzji” - to tytuł nowego artykułu, który przygotował Szymon Stasierski. W tekście przeczytacie o tym jak nie poddawać się, póki piłka w grze, a właściwie zestawy w wodzie. 

Każdy z nas m...

2018-09-14

Dobre przygotowanie do zawodów to podstawa sukcesu. Jednak oprócz przynęt i zanęt należy zadbać o odpowiedni dla danej metody i łowiska sprzęt. O tym właśnie przeczytacie w artykule Adama Skrzypka. 

Adam Skrzypek to wędk...

2018-09-12

Zachęcamy do lektury artykułu Andrzeja Jurka, w którym opisuje jedno z bydgoskich łowisk. „Balaton”, bo o nim mowa to mała kilkuhektarowa woda, który może skrywać prawdziwe okazy. 

Jesteście ciekawi c...

2018-09-10

Łowienie karpi z powierzchni staje ostatnio coraz popularniejsze. Paweł Kokoszka postanowił podzielić się z Czytelnikami kilkoma swoimi spostrzeżeniami na temat tego typu karpiowania. 

Jesteście ciekawi całego artykułu, kt&oac...

2018-09-08

Choć wakacje nieubłaganie dobiega końca, to lato potrwa jeszcze około miesiąca. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym Jakub Dłubak opisuje swoje patenty i sposoby na przechytrzenie letnich karpi. 

Różne zestawy, przynę...

2018-09-06

Paweł Popowicz przyzwyczaił nas do świetnych i przemyślanych artykułów. Dzisiaj zapraszamy do lektury materiału pod tytułem „Pogoń za tlenem”. 

Tlen jest niezbędny do życia wszystkim żyjącym istotom, czy to ludziom,...

2018-09-04

Siedem dni to dość dużo czasu na dobrą zasiadkę. Jeśli dodatkowo mamy możliwość wcześniejszego zaplanowania wyprawy, jej przebiegu i wyboru stanowiska to istnieje realna szansa na „grubą rybę”. 

Przemek Pająk

2018-08-09

Gdyby spytać spiningistów na co polują, to większość pewnie odpowie „szczupak”, czasem „okoń. Jednak są i tacy, który zakochali się w „mętnookich”.]

Jesteście ciekawi całego artykułu, któr...

2018-08-08

W tym roku mieliśmy już okazję gościć na naszych łamach Rafała Stasiaka. Wówczas relacjonował swoją amazońską wyprawę. Tym razem prezentuje uroki naszej rodzimej Warty.

Rafał jak sam o sobie pisze jest mieszkańcem Poznania, kt&oacut...