Aktualności

Kategorie:Nie filtruj|Świat Karpia|Świat Suma&Spinningu
2019-02-05

Zapraszamy na spotkanie z rybą lekko zapomnianą, jednak nie przez wszystkich. Karolina Błaszczak postanowiła opisać swoje sposoby na przechytrzenie miętusów.

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotowała dla W...

2019-02-04

Często słysząc „sum”, mamy przed oczami rybę trzymającą się głębokich części łowiska. Piotr Boufał w swoim artykule rozprawia się z tym … no właśnie - mitem?

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygo...

2019-02-02

Rzeka Ebro to od lat jedno z najlepszych łowisk sumowy. Ekipa Mikado w ubiegłym sezonie odbyła wyprawę na tę właśnie wodę. Marek Gackowski przygotował obszerną relację wzbogaconą świetnymi zdjęciami.

Jesteście ciekawi całego artyku...

2019-02-01

Centymetry, kilogramy czy rekordy. Co jest najważniejsze? Najważniejsza jest dobra zabawa lub jak określił to Wojciech Andrzejak „klimat”. Zachęcamy do lektury tego świetnego artykułu.

Jesteście ciekawi całego artykułu,...

2019-01-31

Zima to świetny okres do połowu pstrąga i o tej właśnie rybie w poniższym artykule opowiada Kamil Zaczkiewicz.

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował dla Was Kamil? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Ś...

2019-01-28

Rzut czy wywózka to jeden z odwiecznych dylematów karpiarzy. Jakub Dłubak choć od lat miłośnik wywózki, postanowił pewnego dnia spróbować swoich sił w łowieniu z rzutu.

Jesteście ciekawi całego artykułu,...

2019-01-26

Zima to okres, kiedy wielu z nas nie chce odstawić wędek do przysłowiowej szafy i nadal stara się o spotkanie z rybą życia. W jaki sposób Łukasz Lechowski wydłuża swój sezon? Zapraszamy do lektury. 

Jesteście cie...

2019-01-25

Późna jesień, zima i w końcu wczesne wiosna mają pewien wspólny mianownik, a mianowicie niską temperaturę wody. O tym jak dobrać przynętę w tym okresie przeczytacie w artykule, który napisała Kasia Kozłowska. 

2019-01-24

Francuskie łowisko Cassien to jedna z ikon karpiowych wód w Europie. W minionym sezonie nad jej brzegami zjawił się Tomasz Mulka wraz z włoskim przyjacielem.

Jesteście ciekawi całego artykułu, który przygotował Tomek?...