Zaloguj

Aktualności

Kategoria:
Aktualności
Rybomania w Poznaniu 2018 zakończona!
2018-02-13

Ostatni dzień targów już za nami. Ponownie odwiedzający dopisali, a ich ilość mile zaskoczyła organizatorów. Ubiegłoroczny rekord na pewno został pobity.  

W chwili publikacji tego artykułu nie są jeszcze znane pełne statystyki odwiedzin, jednak jak poinformowali nas organizatorzy przez pierwsze dwa dni zanotowali około trzydziestoprocentowy wzrost liczby odwiedzających względem ubiegłego roku.

Ponownie olbrzymim zainteresowaniem cieszyły się nowości sprzętowe oraz możliwość ich sprawdzenia. Jest to niewątpliwa zaleta imprezy, która gromadzi ponad 250 wystawców. Na naszym stanowisku kolejny dzień można było powalczyć z wirtualnymi rybami. Jednocześnie co bardzo nas cieszy usłyszeliśmy wiele miłych słów, zarówno o idei jak i zawartości naszego portalu i aplikacji. Wracając jeszcze do kwestii symulatora to udało nam się zaprosić do zabawy znanego i cenionego karpiarza, a przy tym bardzo sympatycznego człowieka – Alana Blaira (filmik z jego holu możecie zobaczyć na facebooku).

W przyszłym miesiącu wędkarzy czeka jeszcze jedna edycja Rybomanii. Tym razem impreza zawędruje do Sosnowca. Później pozostaje już tylko ruszać nad wodę, bo dni są już coraz dłuższe, a głód wędkowania ogromny. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z targów na naszym portalu www.swiatkarpia.com oraz www.swiatsuma.com

Artykuł
Zawodnicze "killery zanętowe"
2018-02-13

Zanęta i przynęta to podstawowe pojęcia dla każdego wędkarza. Adam Skrzypek w swoim artykule opisuje te, które stosuje podczas zawodów. Feeder to obecnie bardzo prężnie rozwijająca się dziedzina wędkarstwa. Adam Skrzypek to wędkarz o bardzo dużej wiedzy i doświadczeniu, również tym zdobywanym podczas zawodów. W artykule, który znajdziecie w aktualnym wydaniu naszego e- czasopisma Adam dzieli się swoimi spostrzeżeniami odnośnie różnych rodzajów zanęt.

Jesteście ciekawi całego artykułu Adama? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 1/2018, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.

Artykuł
Karpiowe eldorado – Przemek Pająk
2018-02-09

Zapraszamy do lektury tekstu Przemka Pająka, w którym wspomina swoje początki na pewnym łowisku i późniejsze zmiany w zachowaniach ryb. Kiedy Przemek zaczynał wędkować na tej wodzie był jedyną osobą. Karpie żyły swoim życiem i pływały tylko sobie znanymi ścieżkami. Z biegiem lat woda zmieniała się, nastała duża presja i ryby również zmieniły upodobania.

Jesteście ciekawi całego artykułu Przemka? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 1/2018, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.

Artykuł
Czym skorupka za młodu...
2018-02-08

Wielu z nas zaczynało swoją wędkarską przygodę pod okiem ojca czy dziadka. Te pierwsze wyjazdy były niezwykłą przygodą. Pierwsze noce pod namiotem i rozpalanie ogniska. Mateusz Frankiewicz w swoim artykule podpowiada jak przygotować się do pierwszego sumowego wypadu razem z małym dzieckiem.

Jesteście ciekawi całego artykułu Mateusza? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Suma 1/2018, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.

Artykuł
Zagraniczne wojaże
2018-02-07

Jakub Dłubak w swoim artykule opisuje kolejne etapy przygotowań do zagranicznych wyjazdów, czy to prywatnych czy w formie zawodów. Najważniejsze zawsze jest dobre przygotowanie, bo „diabeł tkwi w szczegółach”. 

Jak można się domyślić tytuł zdradza tematykę artykułu. W tym wydaniu Świata Karpia Jakub Dłubak skupia się na zagranicznym wędkowaniu, czym są owe zagraniczne wyjazdy – czasem to Czechy, czasem Chorwacja, a innym razem Rumunia. Do każdego wypadu należy się odpowiednio przygotować. Zapraszamy do lektury.

Jesteście ciekawi całego artykułu Kuby? Zapraszamy do najnowszego numeru e- magazynu Świat Karpia 1/2018, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA. 

Aktualności
10% rabatu na targach Rybomania
2018-02-07

Przypominamy o rabatach dla użytkowników aplikacji mobilnej. Aby skorzystać z 10% rabatu w sklepie Centrum Wędkarskie E-Koi - dystrybutora produktów Stalomax oraz Carp Only, wystarczy mieć w swoim telefonie zaintalowaną aplikację mobilną "Wydawnictwo AS PRO MEDIA". Pokażcie ją sprzedawcy przy zakupach :)

Aktualności
Rybomania już w piątek. 10% rabatu
2018-02-06

Zimowe miesiące w branży wędkarskiej są bardzo gorące. Zaświadczyć może o tym każdy, kto przygotowywał się do sezonu. Każdy ma swoje oczekiwania, wędkarze takie by zima szybko odpuściła a producenci by portfele wędkarzy były szeroko otwarte. Miniony sezon pokazał, że brak tej równowagi potrafi zachwiać rynkiem i ma to wpływ na nastroje przez cały sezon. Oby ten był lepszy. 

A co szykuje nam branża, jakie nowości się pojawią i kto tym razem zachwyci nowym patentem? Odpowiedzi, przynajmniej częściowe na te pytania poznamy już za kilka dni podczas największych targów wędkarskich w Polsce. Poznańska Rybomania to impreza, którą każdy szanujący się wędkarz powinien odwiedzić.

Oczywiście zapraszamy również do naszego stoiska, które w tym roku mieści się w hali głównej w pobliżu Biura Targów. A warto do nas zajrzeć, choćby po 10 procent rabatu na produkty z asortymentu firmy Stalomax i Carp Only. Ten znany producent wraz ze swym dystrybutorem ostrowskim sklepem E-Koi pokaże na targach nowości, jakie przygotował na zbliżający się sezon. A zapewniamy, że jest w czym wybierać.

By skorzystać z rabatu wystarczy pokazać na swoim smartfonie ściągniętą i zainstalowaną aplikację „WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA”. Z aplikacją będzie się można zapoznać także na naszym stoisku. Przygotowujemy dla Was na miejscu możliwość czytania i przeglądania najnowszych bezpłatnych e-magazynów Świat Karpia i Świat Suma i to na kilku urządzeniach.

Oczywiście nie zabraknie, wzorem lat poprzednich symulatora holów. Miłośnicy wędkarstwa karpiowego i sumowego, a także po raz pierwszy spinningowego będą mogli sprawdzić się podczas holu z rybami na różnych poziomach trudności. W tym roku na naszym stoisku będzie można przetestować najnowszy sprzęt takich marek jak Anaconda, Prologic, Black Cat, Mad Cat, Daiwa i nowość z teamu Normark, wędziska Carp Spirit. Terminarz poszczególnych testów na symulatorze opublikujemy w najbliższym czasie.

Aktualności
Nowy regulamin galerii łowców
2018-02-06

REGULAMIN GALERII ŁOWCÓW

  1. Zdjęcia można publikować poprzez aplikację mobilną "Wydawnictwo AS PRO MEDIA" lub poprzez portal www.wydawnictwoaspromedia.com
  2. Wydawnictwo przestrzega zasad etyki wędkarskiej "złów i wypuść", dlatego publikowane zdjęcia powinny wskazywać na to, że ryba została wypuszczona do wody.
  3. Ryby zakrwawione, brudne od trawy, błota, wyschnięte nie będą publikowane.
  4. Zdjęcia z karpiami i amurami wykonane na stojąco nie będą publikowane.
  5. Zdjęcia na których widać ewidentny brak maty karpiowej nie będą publikowane w aplikacji.
  6. Na zdjęciach musi znajdować się łowca - zdjęcia samych ryb nie będą publikowane w aplikacji.
  7. Zdjęcia muszą być czytelne. Nie będą publikowane zdjęcia np. ciemne, nieostre, rozmazane, gdzie utrudniona jest identyfikacja łowcy.
  8. Wydawca ma prawo do nieopublikowania przesłanych zdjęć, jeśli uzna, że narusza to dobro innych osób lub zasadę "złów i wypuść".
  9. Wydawca zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.
Artykuł
Karpiowe eldorado
2018-02-05

Zapraszamy do lektury tekstu Przemka Pająka, w którym wspomina swoje początki na pewnym łowisku i późniejsze zmiany w zachowaniach ryb. Kiedy Przemek zaczynał wędkować na tej wodzie był jedyną osobą. Karpie żyły swoim życiem i pływały tylko sobie znanymi ścieżkami. Z biegiem lat woda zmieniała się, nastała duża presja i ryby również zmieniły upodobania.

Jesteście ciekawi całego artykułu Przemka? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 1/2018, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA. 

Aktualności
Łowcą miesiąca został Łukasz Dąbrosiak
2018-02-05

Czas podsumować pierwszy miesiąc konkursu na łowcę miesiąca. Osoba, która została łowcą miesiąca stycznia dodała do galerii aż 111 zdjęć z karpiami i amurami. W styczniu łowcą miesiąca został Łukasz Dąbrosiak, który dodał do aplikacji aż 111 zdjęć! Gratulujemy łowcy tylu złowionych pięknych ryb. Wszystkie zdjęcia Łukasza możecie zobaczyć w aplikacji "Wydawnictwo AS PRO MEDIA". Zachęcamy jednocześnie do wzięcia udziału w konkursie na łowcę miesiąca Lutego - tym razem do wygrania jest zestaw sygnalizatorów Prologic Bat+.

Łukasz Dąbrosiak wygrywa dwa kołowrotki OKUMA Custom Black 80.

Film
Sygnalizatory Hokkaido 4+1
2018-02-04

Obecnie oprócz jakości bardzo istotnym elementem kształtującym preferencje klientów jest cena. Dla osób nie planujących wydawać zbyt wiele pieniędzy, a chcących otrzymać sygnalizatory dobrej klasy z pomocą przychodzi Hokkaido. Zobaczcie prezentację sygnalizatorów w zakładce GALERIA FILMÓW.

Artykuł
Koniec początkiem – Łukasz Lechowski
2018-02-03

Łukasz Lechowski to nasz stały współpracownik, który tym razem postanowił zastanowić się kiedy kończy się sezon, a kiedy zaczyna. Może dla części z Was nie ma tej granicy w ogóle? Zapraszamy do lektury. Łukasz w artykule skupił się na karpiowania w okresie od jesieni do wiosny. Najwięcej miejsca poświęcił oczywiście panującej aktualnie zimie i karpiowaniu na Elektrowni Rybnik.

Jesteście ciekawi całego artykułu Łukasza? Zapraszamy do najnowszego numeru e- magazynu Świat Karpia 1/2018, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.

Artykuł
Walcz do końca
2018-02-02

Wędkarstwo uczy cierpliwości i często daje nam srogie lekcje. Jednak jak dowodzi Paweł warto walczyć do końca i nie poddawać się. Czasem rekordowa ryba potrafi wziąć w najmniej spodziewanym momencie. 

Pewnie wielu z Was kończąc nieudaną zasiadkę traci nadzieję na spotkanie z „pożegnalnym” karpiem. Gdy w ostatniej chwili mając na stanowisku już tylko przysłowiowe wędki i podbierak następuje branie. W tym momencie każda, nawet mała ryba potrafi dostarczyć wiele emocji. O podobnych sytuacjach i o tym aby walczyć do końca napisał Paweł Kokoszka w swoim najnowszym artykule.

Jesteście ciekawi całego artykułu Pawła? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Karpia 1/2018, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA.

Artykuł
Wiosna na Padzie – Wojciech Andrzejak
2018-02-01

Pad to jedna z najbardziej znanych rzek sumowych w Europie. Wielu sumiarzy uznaje ją za też za najlepszą. Wojciech Andrzejak w najnowszym wydaniu Świata Suma opisuje jak wygląda wiosenne wędkowanie w tej wspaniałej wodzie. 

Przynęty, rodzaje zestawów oraz okres zasiadki są niewątpliwie najważniejszymi sprawami, które mają bezpośredni wpływ na sukces wyprawy. Wojtek w swoim artykule wskazuje wiosnę jako świetny okres na sumowanie we włoskim Padzie. O pozostałych sprawach przeczytacie w jego artykule.

Jesteście ciekawi całego artykułu Wojtka? Zapraszamy do najnowszego numeru e-magazynu Świat Suma 1/2018, który jest dostępny w naszej aplikacji WYDAWNICTWO AS PRO MEDIA

Artykuł
Czy Hiszpanie zlikwidują karpiarstwo?
2018-01-31

"Odkąd karpie są gatunkiem, który nie może być sprzedawany w celach konsumpcyjnych, przemysł ten stracił na wartości. A więc czy Sąd Najwyższy ostatecznie zlikwiduje ten rekreacyjny sport w Hiszpanii?" Przeczytacie artykuł Andy Macgregora w najnowszym wydaniu Świat Karpia 1/2018.

USTAWIENIA

Regulamin i polityka prywatności FAQ Dziennik zmian
Wersja 1.0
Korzystanie z aplikacji oznacza akceptację regulaminu. Jeśli jeszcze się z nim nie zapoznałeś, przejdź do zakładki Regulamin i polityka prywatności.
Wydawnictwo AS PRO MEDIA zastrzega sobie prawo do odmowy publikacji reklam i nie odpowiada za ich treść. Żaden materiał z czasopisma nie może być użyty i reprodukowany bez zgody wydawcy. Redakcja zastrzega sobie prawo do skrótów i redagowania zamawianych artykułów.
Świat Karpia, Świat Suma
AS PRO MEDIA
Czytaj czasopismo za darmo!
POBIERZ